E PYESIN A ËSHTË E LIDHUR/ Ja si i përgjigjet ish banorja e Big Brother fansit “kurioz” (FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN A ËSHTË E LIDHUR/ Ja si i përgjigjet ish banorja e Big Brother fansit “kurioz” (FOTO)

E PYESIN A ËSHTË E LIDHUR/ Ja si i përgjigjet ish banorja e Big Brother fansit “kurioz” (FOTO)

Xheni Mhillaj është një nga ish banoret e Big Brother e cila u bë e njohur edhe më shumë prej lidhjes me Benardin. Romanca e tyre brenda në shtëpi u prit shumë mirë nga publiku edhe pse pas daljes nga shtëpia ato i dhanë fund lidhjes së tyre.

Ditët e fundit Xheni ka udhëtuar drej Amerikës dhe mesa duket nga përgjigjet në rubrikën “Më pyet” në Instagram shohim se ajo ka ndërmend të qëndrojë gjatë aty.

Një fans tjetër e pyet a është e lidhur me dikë apo është “single” ndërsa Xheni  i përgjigjet:

“Ku ka më mirë se me veten time?”, mesa duket ish banorja ndihet mirë vetëm e nuk ka ndërmend të lidhet.