VIDEO QË PO BËHET VIRALE/ Dashnori e pëson keq gjatë arratisjes, bie nga kati katërt – AlpeGossip
VIDEO QË PO BËHET VIRALE/ Dashnori e pëson keq gjatë arratisjes, bie nga kati katërt

VIDEO QË PO BËHET VIRALE/ Dashnori e pëson keq gjatë arratisjes, bie nga kati katërt

Një video e një burri duke u dalë nudo nga dritarja e një banese është bërë virale në mediat sociale.

Raportohet se ai kishte shkuar për të vizituar të dashurën e tij, por në shtëpi ishte kthyer burri.

Ndaj zgjidhja e vetme për të ishte të dilte nga dritarja e një pallati të lartë, duke krijuar një skenë si nëpër filma.

Burri shihet tërësisht i zhveshur duke zbritur nëpër parvazet por për një moment i shkëputen duart dhe bie.

Për fat të mirë, ai nuk bie drejtpërdrejt në tokë, por në një kontejner mbeturinash që ishte nën dritare, duke shpëtuar nga vdekja e sigurt.