NJË PIKË E ZEZË TEK EVA MURATI/ Linda Rei tregon momentet super të sikletshme të moderatores… (FOTO) – AlpeGossip
NJË PIKË E ZEZË TEK EVA MURATI/ Linda Rei tregon momentet super të sikletshme të moderatores… (FOTO)

NJË PIKË E ZEZË TEK EVA MURATI/ Linda Rei tregon momentet super të sikletshme të moderatores… (FOTO)

Të papriturat nuk kanë të sosur dhe me siguri që të gjithëve na ka ndodhur të paktën një herë të vetme në jetë, që gjatë konsumimit të një pije apo ushqimi të gjejmë diçka të papërshtatshme në të.

Jo vetëm njerëzve të thjeshtë por ja që edhe për Vip-at, këto episode janë të pashmangshëm dhe një i tillë goxha i sikletshëm i ka ndodhur edhe bukuroshes seksi, Eva Murati.

Teksa ka qenë duke konsumuar një gotë verë të bardhë, Evës i ka rënë brenda në pije një mizë dhe këtë e ka treguar Linda Rei me një foto të postuar në Instastory.

Punto nero që si bie…këtu e gjeti miza të bënte not tek Eva Murati”, shkruan Linda në foton e postuar.