Benardi nuk ja vari më/ Xheni merr vendimin drastik për jetën (FOTO) – AlpeGossip
Benardi nuk ja vari më/ Xheni merr vendimin drastik për jetën (FOTO)

Benardi nuk ja vari më/ Xheni merr vendimin drastik për jetën (FOTO)

Historia e Xhenit dhe Benardit ka qenë në ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, por vitin e kaluar ata i dhanë fund lidhjes. Që prej asaj kohe, Xheni nuk ka rreshtur së pranuari që vazhdon ta dojë Benardin dhe e pranon rikthimin me të.

Nga ana tjetër Benardi nuk ka folur aspak më për Xhenin e është shprehur se ajo i përket tashmë të kaluarës. Në këto rrethana, Xheni ka marrë vendimin e papritur për të filluar një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ish-banorja e Big Brother cila ditën e sotme ka pyet fansat nëse SHBA është një mundësi e mirë për të rinjtë. Xheni duket e vendosur dhe nuk do ndalet para vështirësive pasi një fans i shkruan se atje është kot, por ish-banorja ja kthen: “Askund nuk mund ta gjesh shtruar, ne cdo vend fillimi eshte i veshtire”. Ndërsa një tjetër e pyet Xhenin nëse SHBA është destinacioni i saj dhe ajo e konfirmon.