Xhensila hap kutinë, zbulon live gjininë e bebes që pret. I bëhet dëshira realitet (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila hap kutinë, zbulon live gjininë e bebes që pret. I bëhet dëshira realitet (FOTO)

Xhensila hap kutinë, zbulon live gjininë e bebes që pret. I bëhet dëshira realitet (FOTO)

Besi dhe Xhensila, dy nga personazhet më të komentuar në shoë bizin shqiptar do të bëhen prindër shumë shpejt.
Në muajin e gjashtë të shtatzënisë, Xhensila ka zbuluar mbrëmjen e sotme gjininë e bebes që pret.

E ftuar në emisionin “Në kurth me Piter Panin”, të Alketa Vejsiut, teksa hapi kutinë, Xhensila zbuloi se pret një vajzë.

Lidhur me emrin, ajo tha se ende nuk e kanë menduar.