AMI E MAHNITSHME NË POZAT E FUNDIT/ Por komenti i Ermalit i la të gjithë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
AMI E MAHNITSHME NË POZAT E FUNDIT/ Por komenti i Ermalit i la të gjithë pa fjalë (FOTO)

AMI E MAHNITSHME NË POZAT E FUNDIT/ Por komenti i Ermalit i la të gjithë pa fjalë (FOTO)

Moderatorja, biznesmenia, Amarda Toska është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar e ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Ami poston shpesh foto si nga biznesi, koleksionet më të reja të fustaneve në “Ami Event”, por edhe foto familjare, me Ermalin e fëmijët.

Ditën e sotme Amarda ka tërhequr vëmendjen me një set të ri fotografik ku shfaqet e mahnitshme, me flokët e valëzuar, buzët e kuqe dhe e veshur me një këmishë të bardhë me rrip të zi.

Përpos komplimentave të shumta nga fansat, në sy ka rënë komenti i Ermalit i cili i ka lënë të gjithë pa fjalë. “A lum ai burri jot… të dua”, komenton Ermali.