“KUR BUKURIA ËSHTË NË GEN”/ Luana publikon fotografinë e mbesës super seksi – AlpeGossip
“KUR BUKURIA ËSHTË NË GEN”/ Luana publikon fotografinë e mbesës super seksi

“KUR BUKURIA ËSHTË NË GEN”/ Luana publikon fotografinë e mbesës super seksi

Në familjen Vjollca, bukuria është në gene. E kemi parë tek Marina dhe Luana, por edhe dy motrat e tjera të tyre jane mjaft simpatike. Këto tipare të bukura nuk është e vështirë të gjenden edhe tek mbesa e brune e dy bukurosheve të ekranit, Jori.

Ishte Luana ajo që postoi në rrjetet sociale foton më të fundit të Jorit, shoqëruar me komentin “ Bisha ime“, një formë përkëdhelie duket për adoleshenten që shfaqet aty tepër joshëse.