Bora Zemani më seksi se kurrë! Ekspozon… (FOTO) – AlpeGossip
Bora Zemani më seksi se kurrë! Ekspozon… (FOTO)

Bora Zemani më seksi se kurrë! Ekspozon… (FOTO)

Bora Zemani është prezantuesja e njohur e sportit shqiptar dhe njëherësh edhe njëra nga prezantueset më seksi.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” prej ku e shohim shumë në formë dhe të bukur.

Veshur me një fund të shkurtë kombinuar me bluzën e zezë, ajo kishte ekspozuar këmbët e saj seksi dhe provokuese.

Ndryshe, Bora pas pjesëmarrjes së saj në “C’est la vie” ka shpalosur edhe talentin e saj në këndim.