Biznes krahas muzikës! Eni Koci nuk ndalet së promovuari dyqanin e saj (FOTO) – AlpeGossip
Biznes krahas muzikës! Eni Koci nuk ndalet së promovuari dyqanin e saj (FOTO)

Biznes krahas muzikës! Eni Koci nuk ndalet së promovuari dyqanin e saj (FOTO)

Eni Koci është këngëtarja e njohur shqiptare e cila shquhet për bukurinë dhe sigurisht muzikën.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim teksa po vazhdon të promovoj rroba nga dyqani i saj.

Eni dhe Greta po vazhdojnë biznesin e tyre krahas muzikës kurse rrobat e tyre po i shohim edhe në trupin e personazheve VIP.