Renis Gjoka: Konkurrova tek ‘Ethet e së Premtes’, por nuk më pranuan… – AlpeGossip
Renis Gjoka: Konkurrova tek ‘Ethet e së Premtes’, por nuk më pranuan…

Renis Gjoka: Konkurrova tek ‘Ethet e së Premtes’, por nuk më pranuan…

Renis Gjoka ka rrëfyer sot në “The Voice Kids”, se atë nuk e kanë pranuar në “Ethet e së premtes”.

Ai tha se nuk e kishte kaluar as fazën e parë të audicioneve dhe se asnjeri, madje e xhaxhai i tij Aleksandër Gjoka nuk e dinte që ai kishte konkurruar.

Renisi i tha këto fjalë për t’i dhënë kurajo një konkurrenti të vogël, për të cilin nuk u kthye asnjë nga trajnerët. “The Voice Kids”, nisi sot edicionin e tij të dytë nën drejtimin e Ledion Liço.