QENKA KOHA E BEZHËS/ Ja një super kombinim i saj me imitimin e lëkurës së gjarprit – AlpeGossip
QENKA KOHA E BEZHËS/ Ja një super kombinim i saj me imitimin e lëkurës së gjarprit

QENKA KOHA E BEZHËS/ Ja një super kombinim i saj me imitimin e lëkurës së gjarprit

Këngëtarja dhe moderatorja britanike Rochelle Humes, konsiderohet një femër me shumë shije. Dhe kombinimi i fundit i saj tërhoqi menjëherë vëmendjen: 29 vjecarja ishte veshur e tëra në bezhë, bluzën, fundit e pardesynë prje lëkure sipër, dhe për thyerje, veshjen e ka kombinuar më cizme që janë imitim i lëkurës së gjarprit.

Dukej shumë thjeshtë e bukur; edhe flokët I kishte lënë t`i derdheshin natyrshëm në supe, pa krehje të rënduar.