Zbulohet ftesa për eventin e Elvana Gjatës! Ja kush është… (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohet ftesa për eventin e Elvana Gjatës! Ja kush është… (FOTO)

Zbulohet ftesa për eventin e Elvana Gjatës! Ja kush është… (FOTO)

Ashtu siç është bërë e ditur në datën 3 shkurt këngëtarja Elvana Gjata do të realizojë një koncert privat për shumë pak të ftuar.
Duket se një prej tyre do të jetë dhe blogerja e njohur Irena Kita, e cila i ka zbuluar edhe ftesën që i ka bërë këngëtarja.

Një ftesë me një foto bardh e zi të këngëtares ku i fton miqtë më të afërt në shtëpinë e saj thuhet në ftesën e publikuar nga Irena.