NUK DUROI DOT/ Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn (FOTO) – AlpeGossip
NUK DUROI DOT/ Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn (FOTO)

NUK DUROI DOT/ Modelja serbe rrëfen publikisht lidhjen me Noizyn (FOTO)

Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Noizy, është një ndër personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale, ku tërheq vëmendjen me jetën luksoze e makinat super të shtrenjta.

Pak më parë, ai prezantoi para të gjithë ndjekësve ‘të dashurën’ e tij, makinën “Ferrari”, e cila sipas reperit është e vetmja që i qëndron besnike.

“Është besnike prandaj shkoj vetëm me të.”- ishte përshkrimi i Noizyt në foton ku ka tërhequr menjëherë vëmendjen komenti i modeles serbe, Jenna Jenovich, e cila ka marrë pjesë në njërin prej klipeve të tij.

“Mjaft gënjeveeee.”- i shkruan ajo reperit në komente, duke lënë të kuptohet publikisht se mes tyre ka diçka më shumë se thjesht miqësi.