”SI KA MUNDËSI QË ËSHTË KAQ I BUKUR”/ Genta e “BB” poston FOTON me Shpat Kasapin dhe ky detaj na “habiti” – AlpeGossip
”SI KA MUNDËSI QË ËSHTË KAQ I BUKUR”/ Genta e “BB” poston FOTON me Shpat Kasapin dhe ky detaj na “habiti”

”SI KA MUNDËSI QË ËSHTË KAQ I BUKUR”/ Genta e “BB” poston FOTON me Shpat Kasapin dhe ky detaj na “habiti”

Genta Gjalpi, ish-banorja e famshme e Big Brother, është një personazh që tërheq shumë vëmendje në rrjetet sociale, kjo sepse është tepër aktive në rrjetet e saj sociale.

Një ditë më parë, Genta bëri një postim i cili na tërhoqi shumë vëmendje. Ajo ka ripostuar një foto të vjetër në të cilën shfaqej tepër e afërt me Shpat Kasapin. Në foto duket Shpati, i cili i ka hedhur dorën në qafë Gentës dhe së bashku duken shumë të qeshur.

Postimin në story ajo e ka shoqëruar me shkrimin: Histori e vjetër, ndërsa po të shkojmë tek fotoja në profilin e saj, përshkrimi që ajo ka zgjedhur ti vendosë thotë: Fiksimi im nga mosha 10-20 vjec, mendoja si ka mundesi qe eshte kaq i bukur Shpati, e mbaja posterin e tij 🙂 Only 90,s girls understand me 🙃🙃😍 Tani jemi shok 😊.

Mesa duket, Genta e ka pranuar vetë se dikur e ka patur fiksim Shpatin dhe se tani janë shok, por të themi të drejtën nga fotoja dyshja ngjan si diçka më shumë se aq…

Gjithsesi, ne besojmë fjalën e Gentës, kështuqë shpresojmë që të dy të jenë akoma miq të mirë sepse duken tepër të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit./AlpeGossip.al