ME NJË DIFERENCË MOSHE PREJ 8 VITESH/ Rita Ora flirtoi me Brooklyn Beckam por ishte Victoria ajo që i ndau… (FOTO) – AlpeGossip
ME NJË DIFERENCË MOSHE PREJ 8 VITESH/ Rita Ora flirtoi me Brooklyn Beckam por ishte Victoria ajo që i ndau… (FOTO)

ME NJË DIFERENCË MOSHE PREJ 8 VITESH/ Rita Ora flirtoi me Brooklyn Beckam por ishte Victoria ajo që i ndau… (FOTO)

Në vitin 2017 mori dhenë lajmi se Rita Ora dhe djali i Victoria dhe David Beckham ishin në një lidhje.

Ndër të tjera thuhej se çifit i dërgonin njëri tjetrit foto të nxehta e flirtuese.

Por sipas të rejave të fundit thuhet se ishte Victoria ajo e cila nuk e aprovonte këtë lidhje të së birit me këngëtaren për shkak të diferencës në moshë, ku në atë kohë Rita ishte 26 ndërsa Brooklyn 18 vjeç.

Madje, për t’i ndarë, kjo ishte arsyeja pse Victoria e dërgoi të birin për të studiuar në New York.