CARDI B I DHURON VAJZËS BYZYLYK/ Publikohet çmimi marramendës i tij (FOTO) – AlpeGossip
CARDI B I DHURON VAJZËS BYZYLYK/ Publikohet çmimi marramendës i tij (FOTO)

CARDI B I DHURON VAJZËS BYZYLYK/ Publikohet çmimi marramendës i tij (FOTO)

Reperja e njohur, Cardi B ka publikuar para disa orësh një foto të vajzës së saj. Kulture, që nga ardhja në jetë ka marrë shumë dhurata të bukura dhe të shtrenjta, por kjo e fundit kalon çdo pritshmëri. Cardi B i ka dhuruar së bijës një byrzylyk me emrin e saj, i gjithi me diamante dhe i veshur me flori.

Reperja e njohur nuk kursehet aspak kur bëhet fjalë për të bijën dhe këtë e vërteton çmimi që kanë publikuar mediat e huaja, sipas të cilave, byrzylyku kushton 5.900 dollarë. Edhe njëherë tjetër Cardi B i bëri të gjithë të flasin për të dhe Kulture.