NUK E DINIM/ Arbenita Ismajli qenka fanse e çmendur e këtij aktori shqiptar (FOTO) - AlpeGossip
NUK E DINIM/ Arbenita Ismajli qenka fanse e çmendur e këtij aktori shqiptar (FOTO)

NUK E DINIM/ Arbenita Ismajli qenka fanse e çmendur e këtij aktori shqiptar (FOTO)

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria dhe ndonjëherë zbulon dhe ndonjë preferencë të saj, siç ka bërë dhe së fundmi.

Arbenita ka treguar se ka një aktor shqiptar të preferuar dhe ai është Albano Bogdo. Sipas “lajmi.net” modelja ka publikuar në Instastory, një video të një prej skeçeve të tij, duke shkruar: “Jam fanse e çmendur e Albanos”.

Mirëpo mesa duket Arbenita është penduar që e ka shprehur publikisht preferencën e saj dhe e ka fshirë menjëherë postimin.