“NDJEKIM RRITJEN E…”/ Fjoralba dhe Einxhel kanë një të përbashkët të madhe dhe nuk na kishte shkuar mendja fare (FOTO) – AlpeGossip
“NDJEKIM RRITJEN E…”/ Fjoralba dhe Einxhel kanë një të përbashkët të madhe dhe nuk na kishte shkuar mendja fare (FOTO)

“NDJEKIM RRITJEN E…”/ Fjoralba dhe Einxhel kanë një të përbashkët të madhe dhe nuk na kishte shkuar mendja fare (FOTO)

Dy moderatoret simpatike të ekranit, Einxhel Shkira dhe Fjoralba Ponari kanë zbuluar së fundmi të përbashkëtën e tyre më të madhe, për të cilën me siguri as nuk iu shkon mendja: dashuria për fëmijët e klanit Jenner-Kardashian.

Me anë të disa postimeve në Instastory, Einxhel ka treguar se ajo dhe Fjoralba i dërgojnë çdo ditë njëra-tjetrës foto të Stormit dhe Chicagos. Stormi është vogëlushja e Kylie Jenner-it dhe Travis Scott, ndërsa Chicago e bija e Kim Kardashian dhe Kanye West.

“Unë dhe Fjoralba i dërgojmë çdo ditë njëra-tjetrës foto të Stormit dhe Chicagos. E përbashkëta jonë më e madhe”, ka shkruar moderatorja. Po ashtu ajo ka publikuar në Instastory disa biseda me Fjoralbën, ku shihen duke komentuar fotot e vogëlusheve. “Ndjekim rritjen e tyre hap pas hapi”, shkruan Einxhel.