Këngëtarja shqiptare nuk është e lumtur me pamjen e saj, paralajmëron dy ndërhyrje të reja estetike – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare nuk është e lumtur me pamjen e saj, paralajmëron dy ndërhyrje të reja estetike

Këngëtarja shqiptare nuk është e lumtur me pamjen e saj, paralajmëron dy ndërhyrje të reja estetike

Edhe përse humbi 30 kilogramë falë operacionit për zvogëlimin e stomakut, këngëtarja Big Mama ende nuk është e lumtur me pamjen e saj.

“Prive” ka zbuluar se pas rënies nga pesha, Big Mama nuk është e lumtur me gjoksin e varur dhe hundën e theksuar, ndaj ka vendosur t’i ndryshojë sa më parë. Këtë herë këngëtarja do t’i realizojë  operacionet  në Shkup dhe në Prishtinë.

Më herët, Big Mama është shprehur në një intervistë se kishte rrezikuar jetën si pasojë e shëndetit të tepërt. Gjatë analizave, mjekët kishin konstatuar se këngëtarja duhet të hiqte patjetër tëmthin, pasi dhjami i tepërt kishte mbërthyer mushkritë e saj, duke i rrezikuar jetën.