GRETA KOÇI FESTON DITËLINDJEN/ Por të gjithë vëmendjen e merr urimi i Enit: Je personi… – AlpeGossip
GRETA KOÇI FESTON DITËLINDJEN/ Por të gjithë vëmendjen e merr urimi i Enit: Je personi…

GRETA KOÇI FESTON DITËLINDJEN/ Por të gjithë vëmendjen e merr urimi i Enit: Je personi…

Këngëtarja e njohur Greta Koçi feston sot 30 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë speciale ajo ka marrë urime të shumta, por sigurisht një ndër më të veçantit ka qenë ai i Enit.

Eni ka ndarë në rrjete sociale një foto të tyre, duke i dedikuar fjalët më të ngrohta.

“Motrës time të ëmbël dhe të bukur, gëzuar ditëlindjen! Ti ishe shoqja ime e parë dhe vazhdon të jesh shoqja ime më e mirë! Je personi më i veçantë dhe më i shtrenjtë në jetën time. Uroj të të shoh gjithmonë të lumtur dhe të qeshur sepse ti meriton çdo të mirë. Gëzuar ditëlindjen motra dhe shoqja ime më e mirë. Të dua!”, ka shkruar ajo.