Një bombë e vërtetë, Genta i nxjerr të gjitha në palestër (VIDEO) – AlpeGossip
Një bombë e vërtetë, Genta i nxjerr të gjitha në palestër (VIDEO)

Një bombë e vërtetë, Genta i nxjerr të gjitha në palestër (VIDEO)

Vajza pa komplekse që u bë e famshme në një nga edicionet e fundit të ”Big brother” vazhdon të cudisë opinionin me zhvillimet e jetës së saj.

Ajo para pak kohësh ishte e ftuar në emisionin e Rudinës ku u kritikua për kilet e tepërta, dhe duket se ajo është prekur në “sedër” duke filluar palestrën.

Prej andej ajo na ka sjellë një video, ku duket se me muzikë në sfond po provokonte me gjoksin e saj.

Si duket Genta ka vendosur të kthehet fuqishëm tek fansat e saj dhe jo vetëm.