VETËM 3 JAVË PAS”PËR’PUTHEN”/ E pabesueshme çfarë i ndodh Adës (FOTOT) – AlpeGossip
VETËM 3 JAVË PAS”PËR’PUTHEN”/ E pabesueshme çfarë i ndodh Adës (FOTOT)

VETËM 3 JAVË PAS”PËR’PUTHEN”/ E pabesueshme çfarë i ndodh Adës (FOTOT)

Rreth 3 javë më parë nisi sezoni i tretë i “Përputhen”. Ada është një ndër vajzat konkurrente, e cila ka rënë menjëherë në sy dhe është kthyer në të preferuarën e publikut

Ndonëse nuk ka shumë që është bërë e njohur, Ada ka fituar mbi 200 mijë ndjekës në profilin e saj të Instagramit, ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria.

Kujtojmë se Ada ka dalë në takim me Brunon dhe Edin, mirëpo me këtë të fundit nuk flet më.