E FIKSUAR PAS FLOKËVE GJYSËM TË KAPURA/ Arbana Osmani ju “jep” ide të reja për vjeshtën (FOTOT) – AlpeGossip
E FIKSUAR PAS FLOKËVE GJYSËM TË KAPURA/ Arbana Osmani ju “jep” ide të reja për vjeshtën (FOTOT)

E FIKSUAR PAS FLOKËVE GJYSËM TË KAPURA/ Arbana Osmani ju “jep” ide të reja për vjeshtën (FOTOT)

Arbana Osmani është jo vetëm një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër personazhet më frymëzues.

Arbana na frymëzon jo vetëm të gatuajmë me postimet e saj ku tregon recetat e shijshme, por gjithashtu merr vëmendje edhe me stilin e saj. Në postimet e fundit Arbanën e kemi vënë re gjithnjë e më shumë me një model flokësh që ia vlen ta themi i shkon shumë.

Mesa duket kapja e flokëve gjysmë dhe me një kordele është kthyer në të preferurën e Arbanës. Moderatorja duket shumë lozonjare me këtë pamje dhe vërtet shumë e ëmbël.