DITËLINDJA E PARË SI BABA/ Publikohen FOTOT e Mc Kreshës krahë bashkëshortes duke i fryrë qirinjve të tortës – AlpeGossip
DITËLINDJA E PARË SI BABA/ Publikohen FOTOT e Mc Kreshës krahë bashkëshortes duke i fryrë qirinjve të tortës

DITËLINDJA E PARË SI BABA/ Publikohen FOTOT e Mc Kreshës krahë bashkëshortes duke i fryrë qirinjve të tortës

Reperi i njohur, Mc Kresha, feston sot 36-vjetorin e lindjes. Kjo ditëlindje është mjaft speciale për reperin, pasi ai feston si baba për herê të parë. Reperi e ka festuar në Kanada, pranë bashkëshortes Erzinës dhe familjarëve.

Prive.al ka arritur të sigurojë fotografi nga festa familjare. Torta ka qenë me stemën e ekipit të futbollit Arsenal, skuadra e preferuar e Kreshës.

Ndërkaq, nuk dihet edhe për sa kohë do të qëndrojë reperi në Kanada por marrë shkas edhe nga situata me pandeminë që i ka pezulluar koncertet këtë vit. Megjithatë me siguri ai po i shijon shumë këto ditë krah Erzinës dhe vajzës Iza.