“PO VARI TR***, VARI K***”/ Visjan Ukcenaj shperthen në mes të intervistës (VIDEO) – AlpeGossip
“PO VARI TR***, VARI K***”/ Visjan Ukcenaj shperthen në mes të intervistës (VIDEO)

“PO VARI TR***, VARI K***”/ Visjan Ukcenaj shperthen në mes të intervistës (VIDEO)

Visjan Ukcenaj ka bërë bujë me rolin e Minionit në “Klanifornia” e pikërisht për këtë rol aktori është pyetur në një intervistë për “Thumb on”.

“Ka nga ata të komunitetit që të kanë ngacmuar?”, e pyeti gazetari Ronaldo Sharka ndërsa Visjani u përgjigj: “Jo mo fare, ata duhet të jenë krenar që në televizion ka një karakter që ngre zërin e tyre pavarësisht se është një personazh artistik”.

“Është një personazh që lufton me të gjithë homofobët dhe i sfidon me shumë…le të themi bole. E di që do e presësh, po vari tr***, vari k***”, tha Visjani.