Pasi hoqi reçipetat, fansja e OFENDON KEQ: Ti s’dije me vesh as brekët e tua… Reagon Kejvina (FOTO) – AlpeGossip
Pasi hoqi reçipetat, fansja e OFENDON KEQ: Ti s’dije me vesh as brekët e tua… Reagon Kejvina (FOTO)

Pasi hoqi reçipetat, fansja e OFENDON KEQ: Ti s’dije me vesh as brekët e tua… Reagon Kejvina (FOTO)

Ofendim të tillë nuk i kishin bërë ndonjëherë, por Kejvina nuk ia përton fare!

Çdo ditë e më shumë Kejvina Kthella po merr vëmendjen e mediave rozë që nga dalja e parë në “Xing me Ermalin”, por edhe prej fotove provokuese që ndan me ndjekësit në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik ku duket mjaft tunduese.

Në foton e fundit ajo nuk i ka bërë dot ballë temperaturave të larta dhe ka pozuar pa reçipeta.Të menjëhershem kanë qenë reagimet ndaj kësaj fotoje si dhe fansat i kanë dhënë një numër të madh pëlqimesh, por një fanse i ka bërë një koment aspak të pahijshëm duke i thënë “U civilizua kjo që as brekët e saj sdinte me vesh”.

Kejvina ia ka kthyer në mënyrën më të mirë të mundshme duke e ironizuar teksa ia ktheu “e gjora”.