HARROJENI RINËN/ Mamaja e saj qenka një yll i vërtetë (FOTO) - AlpeGossip
HARROJENI RINËN/ Mamaja e saj qenka një yll i vërtetë (FOTO)

HARROJENI RINËN/ Mamaja e saj qenka një yll i vërtetë (FOTO)

Reperja më e re e showbizit shqiptar, Rina Balaj, është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar të momentit dhe këngët e saj janë kthyer në hite që po dëgjohen ngado.

Shumë e ndjekur në profilin e saj në Instagram, ditën e sotme Rina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim në Instastory. Ajo ka prezatuar mamanë, me të cilën ka një ngjashmëri shumë të madhe.

Teksa i jep makinës, mamaje e Rinës i buzëqesh kamerës dhe këndon këngën e re të të bijës, “Fly”, duke buzëqeshur përpara kamerës.