Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës/ Del me gjoksin jashtë dhe ulur këmbëkryq… (FOTO) – AlpeGossip
Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës/ Del me gjoksin jashtë dhe ulur këmbëkryq… (FOTO)

Demi Rose nuk i lë vend imagjinatës/ Del me gjoksin jashtë dhe ulur këmbëkryq… (FOTO)

Modelja ruse, Demi Rose jo më kot shquhet për linjat trupore bombastike
E këto linja perfekte, nuk heziton ti shfaq edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale. Në llogarinë e saj Instagram numëron mbi 6 milionë ndjekës për të cilët shpërndanë foto mjaft provokuese. Në këtë të fundit, Demi ekspozon gjoksin më shumë se ç’duhet teksa është ulur këmbëkryq.

Kujtojmë se, Rose shumë shpejt do të transferohet në Los Anxhelos, ku shpreson të nisë një karrierë të re si aktore