Këngëtari shqiptar e pranon publikisht: “Kam fiksim Fatmën e Thumbit” – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar e pranon publikisht: “Kam fiksim Fatmën e Thumbit”

Këngëtari shqiptar e pranon publikisht: “Kam fiksim Fatmën e Thumbit”

Të gjithë shprehin mendimet për vajzat e ekranit që kanë simpati dhe ju pëlqejnë. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Erik Lloshi në emsionin “Thumb” në Abc News.

Mes pyetjeve ngacmuese dhe përgjigjeve të sinqerta, Eriku është pyetur nga gazetarja se cilën nga vajzat e shoëbizzit shqiptar ka fiksim.

“Për Fatmën vdes, shaka ishte kjo Fatmën e kam një nga mikeshat e mia më të mira dhe Aulonën gjithashtu”.- është përgjigjur ai duke qeshur.

Një përgjigje kjo që ndoshta nuk e prisnim dhe mund të themi se na ka surprizuar, për më shumë mund të ndiqni videon mëposhtë