Kendall Jenner dhe sharmi i saj/ Modelja pozon sërish topless në një foto me motive Vintage (FOTO) – AlpeGossip
Kendall Jenner dhe sharmi i saj/ Modelja pozon sërish topless në një foto me motive Vintage (FOTO)

Kendall Jenner dhe sharmi i saj/ Modelja pozon sërish topless në një foto me motive Vintage (FOTO)

Të shumtë janë ata që e njohin si një nga vajzat më open mind të showbizz-it botëror dhe Kendall Jenner na ka treguar në disa raste të ndryshme se di si t’i shfaqë format e saj në mënyrën më hot të mundshme.

Gjatë realizimit të një photoshoting, Kendall ka realizuar një pozë topless me motive Vintage dhe duket se shkëlqen edhe në sfondin bardh e zi.

Bravo Kendall! Imazh jot plot jetë mesa duket është më i vlefshëm se të gjithë koloritet e mbledhura së bashku