Loredana zbulon surprizën e madhe, por Mozzik i nxjerr sekretin? Shihni për çfarë bëhet fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Loredana zbulon surprizën e madhe, por Mozzik i nxjerr sekretin? Shihni për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Loredana zbulon surprizën e madhe, por Mozzik i nxjerr sekretin? Shihni për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Mund të themi se është ndër shqiptarët me shikueshmëri më të madhe në Instagram. Si duket tashmë shikueshmëria do i duhet edhe në YouTube. Pak dite me pare ishte i dashuri i saj, Mozzik, ai i cili na tregoi se shume shpejt do te degjojme HIT-e nga Zefi.

Loredana ka një popullaritet vërtet të madh në rrjete sociale kështu që na paralajmëroi se po vjen së shpejti me muzikë dhe sa degjohej ishte vërtet fiksuese. Por mos ndoshta Mozzik na zbuloi titullin e këngës? Ai në foton ku Loredana shihet në studio i shkruan: “Bad MOM”, por nuk mund të themi se është titull apo fjalë përkëdhelie prej ‘jashtështetësve”, tashmë duhet të presim lançimin e klipit.