PAS NDARJES NGA CAMILA MORRONE/ Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA CAMILA MORRONE/ Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase

PAS NDARJES NGA CAMILA MORRONE/ Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase

Vetëm pak kohë nga ndarja me Camila Morrone, Leonardo DiCaprio është parë duke festuar me modelen, Maria Beregova në St Tropez.

Ylli i Hollywood-it i dha fund lidhjes me modelen dhe aktoren e njohur në fillim të kësaj vere, pak ditë pas ajo mbushi 25 vjeçe.

Që kur “The Sun” publikoi lajmin për ndarjen e tyre, janë shfaqur fotografi të 47-vjeçarit në një jaht me modelen ukrainase, e cila është vetëm 22 vjeçe.

Pas ndarjes nga Camila Morrone, Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase

Ai është fotografuar duke u larguar nga një klub nate dhe duke ecur përgjat një marine me Marian.

Aktori i famshëm ishte pranë mikut të tij, aktorit Tobey Maguire, ndërsa 22-vjeçarja eci pak pas tyre. Ajo mbante veshur një fustan të zi mjaft seksi me dekolte. Veshjen e kishte kombinuar me një palë taka argjendi.

Ndërkohë “Daily Mail” shkruan se DiCaprio është takuar me modelen ukrainase në muajin korrik të këtij viti.

Pas ndarjes nga Camila Morrone, Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase

Ajo ka qenë e martuar me Ahmed Masoud Abdelhafid, i cili drejton një perandori pronash dhe modës në Monako. Ahmed, 30 vjeç, është nipi i Massoud Abdelhafid, i cili ishte ministër i Brendshëm i diktatorit libian, kolonel Muammar Gaddafi.

Maria – familja e së cilës zotëron një ndërmarrje farmaceutike – u rrit në Zvicër, por aktualisht jeton në Londër.

Pas ndarjes nga Camila Morrone, Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase

Pas ndarjes nga Camila Morrone, Leonardo DiCaprio kapet mat me modelen ukrainase