BRENDA SHTËPISË SË MORENA TARAKUT/ Dalin pamjet e arredimit super luksoz (FOTO) – AlpeGossip
BRENDA SHTËPISË SË MORENA TARAKUT/ Dalin pamjet e arredimit super luksoz (FOTO)

BRENDA SHTËPISË SË MORENA TARAKUT/ Dalin pamjet e arredimit super luksoz (FOTO)

Morena Taraku ka hapur dyer e shtëpisë për fansat dhe i ka bërë në tur rreth e qark përmes postimeve në “Instagram”. Këngëtarja e hitit “Femnat” prezantoi shtëpinë e saj super luksoze dhe duket se Morena nuk ka kursyer aspak për ta arreduar sa më moderne.

Në njërën nga foto, shfaqet piktura e madhe e vendosur në një faqe muri, ndërsa në imazhin e rradhës ajo prezanton kuzhinën e arreduar në ngjyrë të bardhë.

Në mes të kuzhinës, shfaqet një tavolinë e madhe ngrënie me shumë karrige! Mesa duket këngëtarja pëlqen të organizojë darkë me miqtë dhe familjarët.

Nga postimet, kuptohet se kjo është shtëpia e Morenës në Stamboll, pasi prej disa kohësh këngëtarja është zhvendosur  në Turqi.