PUSHIMET MBARUAN/ Lori Hoxha tregon ndalesën e parë në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
PUSHIMET MBARUAN/ Lori Hoxha tregon ndalesën e parë në Tiranë (FOTO)

PUSHIMET MBARUAN/ Lori Hoxha tregon ndalesën e parë në Tiranë (FOTO)

Lori Hoxha tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me pushimet e kaluara në Greqi. Blogeria postoi foto ku tregonte linjat perfekte.

Por pushimet mbaruan dhe Lori Hoxha ka mbërritur në Tiranë . Këtë e kuptuam sot kur ajo postoi foton ku na  tregoi ndalesën e e parë  pas mbërritjes në Tiranë.

Me sa duket Lori Hoxha do ndryshoi “look” tek mikesha e saj që kujdeset gjithmonë për pamjen e blogeres.
Na mbetet vetëm të presim me padurim për look-un e ri të Lorit.

 

first stop in tr @jetmira_dushi_official

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on