Gjithmonë me pushime! Lori Hoxha provokon keq ndjekësit: Duke lëpirë… (FOTO) – AlpeGossip
Gjithmonë me pushime! Lori Hoxha provokon keq ndjekësit: Duke lëpirë… (FOTO)

Gjithmonë me pushime! Lori Hoxha provokon keq ndjekësit: Duke lëpirë… (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha ka kaluar disa ditë vërtetë speciale në Maldive dhe në fakt vihet re edhe në publikimet e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me  bikini të bardha dhe me një akullore në dorë.

“Duke lëpirë gishtat”, shkruan Lori krah fotos së saj./AlpeNews.al