Luana Vjollca zhvesh Ermal Mamaqin dhe Gent Hazizin në emision (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca zhvesh Ermal Mamaqin dhe Gent Hazizin në emision (FOTO)

Luana Vjollca zhvesh Ermal Mamaqin dhe Gent Hazizin në emision (FOTO)

“Si ishte të punoje me Luanën?”, mjaftoi kjo pyetje që situata të nxehej në “Xing me Ermalin” ku sot është i ftuar Gent Hazizi. “Luana? Oh se më…”, u shpreh aktori dhe nisi të zbërthente xhaketën.

“Fillojnë të zbërthehen njerëzit kur flasin për Luanën”, tha Ermal Mamaqi dhe filloi të zhvishej gjithashtu.

“Ishte ndonjë cik e egër apo duket si e egër?”, vazhdoi pyetjen Ermali. “Nuk është absolutisht e egër”, u përgjigj Genti teksa zbërthehej.

Dy aktorët bënë publikun të shpërthejë në të qeshura teksa komunikonin duke zbërthyer kopsat e këmishave.