‘Sa shumë jemi dashur’, Eni Koçi nuk reziston dot më dhe i jep fund (FOTO) – AlpeGossip
‘Sa shumë jemi dashur’, Eni Koçi nuk reziston dot më dhe i jep fund (FOTO)

‘Sa shumë jemi dashur’, Eni Koçi nuk reziston dot më dhe i jep fund (FOTO)

Eni Koçi është një nga këngëtaret shqiptare më të komentuara edhe për anën profesionale, edhe për jetën private ku prej disa kohësh po përflitet se është në lidhje me Genc Prelvukajn.

Eni është gjithashtu shumë e ndjekur në Instagram, aty ku shpeshherë zbulon momente nga përditshmëria.

Sot këngëtarja postoi një foto të një sallate duke informuar se i është kthyer dietës.

Por vetëm pas disa minutave nuk ka rezistuar dot dhe ka marrë një pjatë me makarona duke i dhënë fund dietës. “Ju thashë gjë për diet? 5 minuta ishte”, shkruan Eni.

Më vonë ajo ka postuar edhe një video ku shihet se pas makaronave, po ha edhe dy ëmbëlsira. “Sa shumë ne jemi dasht, ehhh”, shkruan Eni.