KIDA ZMADHON GJOKSIN? Veshja transparente i nxjerr në pah format trupore (FOTO) – AlpeGossip
KIDA ZMADHON GJOKSIN? Veshja transparente i nxjerr në pah format trupore (FOTO)

KIDA ZMADHON GJOKSIN? Veshja transparente i nxjerr në pah format trupore (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, ka befasuar të gjithë me ndryshimin në fizikun e saj. Kida muajt e fundit është zbuluar se ka bërë ndërhyrje në gjoks.

E një gjë e tillë po vërehet dukshëm tashmë në fotografitë që ajo zgjedh t’i publikojë në rrjete sociale ku po tregohet fare qartë ndryshimi i saj.

Kida zmadhon gjoksin? Veshja transparente i nxjerr në pah format trupore

Ndërkohë, në imazhet e publikuara nga Kida, mund të lexojmë komente të ndryshme teksa edhe fansat dhe ndjekësit e kanë dalluar këtë ndryshim të artistes shqiptare.

Përveç gjoksit, nuk dihet nëse Orhidea Latifi ka zgjedhur të bëjë të tjera ndërhyrje.

Kida zmadhon gjoksin? Veshja transparente i nxjerr në pah format trupore

Kida zmadhon gjoksin? Veshja transparente i nxjerr në pah format trupore