KLEDI ZBULON TË DASHURËN E RE TË PM/ Sarah është plotësisht dakord (VIDEO) – AlpeGossip
KLEDI ZBULON TË DASHURËN E RE TË PM/ Sarah është plotësisht dakord (VIDEO)

KLEDI ZBULON TË DASHURËN E RE TË PM/ Sarah është plotësisht dakord (VIDEO)

Ai ka qenë një nga banorët e dashur në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Është fjala për Kledi Hysën, të cilit duke se i pëlqen shumë që të bëjë foto e video të ndryshme, për t’i postuar më pas në rrjetet sociale.

Kledi ka mbajtur një raport të mirë me ish-banorët e tjerë, por që më shumë takohet me Dj PM dhe Sarah Berisha. Ndonjëherë duket se është personi i “tretë” për çiftin.

Së fundmi, modeli i njohur ka postuar një video ku shfaqet në shoqërinë e tyre. Ai ka përdorur një efekt të “Snapcha”t-it që i bën të duken si vajza. Krah saj me humor ka shkruar “Unë jam e dashura e re e PM dhe Sarah është plotësisht dakord.”

Ata janë takuar për të festuar ditëlindjen e PM, i cili në fakt e kishte disa ditë më parë. Por, duke qenë se Kledi jeton në Austri kanë festuar mbrëmjen e djeshme kur ai ka ardhur në vendin tonë.

VIDEO