Njihuni me të famshmet shqiptare të veshura më bukur këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
Njihuni me të famshmet shqiptare të veshura më bukur këtë javë (FOTO)

Njihuni me të famshmet shqiptare të veshura më bukur këtë javë (FOTO)

Të vishesh me stil nuk varet vetëm nga gjendja ekonomike. Shumë stilistë thonë se një person ka stilin e tij pavarësisht të ardhurave. Megjithatë, të jesh një personazh i famshëm televiziv ose blogere mode, do të thotë të investosh, për të pasur një imazh të mirë në sytë e teleshikuesve ose fansave.

Për këtë kujdesen shumë mirë të famshmet, blogeret dhe personazhet televizive që përcjellin imazhin e tyre falë medias. Ne do të sjellim çdo javë disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare, duke përzgjedhur disa nga paraqitjet më të mira të javës.

Më poshtë mund të shihni 5 të famshmet më me stil të kësaj jave:

Nevina Shtylla

 

Viola Spiro

Elvana Gjata

 

Lori Hoxha

Marina Vjollca

Burimi: Iconstyle.al