SI PËR FESTË/ Stafi i publikon Viola Spiros momentet pikante nga prapaskenat e emisionit - AlpeGossip
SI PËR FESTË/ Stafi i publikon Viola Spiros momentet pikante nga prapaskenat e emisionit

SI PËR FESTË/ Stafi i publikon Viola Spiros momentet pikante nga prapaskenat e emisionit

Keni qenë ndonjëherë kuriozë të dini se çfarë bën një prezantues kur ka publicitet apo kur transmetohet kronika e radhës?

Epo Viola Spiro është këtu për të na e shuar kuriozitetin!

Së fundmi Viola prezanton emisionin “Sport Plus” në televizionin “Klan Plus” dhe surpriza që ka marrë nga stafi ishte një video me disa momente pikante të saj.

Ata kishin zgjedhur disa çaste nga prapaskenat e xhirimeve dhe janë aq të papara sa mendoni.

Viola shfaqet duke u kujdesur për flokët, veshjen apo duke u përgatitur për kronikën e radhës dhe gjesti instinkt, kafshimi i fundit të stilolapsit.

“Gëzuar 8 marsin e vetmja femër në stafin e ‘Sport Plus’”, shkruan në postimin e saj në Insta Story moderatorja.