NISIN PUSHIMET NË MEKSIKË/ Khloe Kardashian dhe Tristan më në fund po japin imazhin e një çifti të vërtetë – AlpeGossip
NISIN PUSHIMET NË MEKSIKË/ Khloe Kardashian dhe Tristan më në fund po japin imazhin e një çifti të vërtetë

NISIN PUSHIMET NË MEKSIKË/ Khloe Kardashian dhe Tristan më në fund po japin imazhin e një çifti të vërtetë

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson kanë nisur së fundmi pushimet. Pasi u bënë prindër ata nuk kanë pasur edhe aq kohë për të qëndruar krah njëri-tjetrit, për më tepër të gjithë akoma diskutojnë për tradhtinë e sportistit ndaj partneres së tij.

Por gjithçka ka mbetur pas dhe asnjëri prej tyre nuk e kujton më të shkuarën. Ditët e nxehta i kanë çuar drejt Meksikës, ku janë fotografuar duke u përqafuar. Më në fund Khloe po gjen pak paqe.