Xheni HARRON Benardin?! FOTO e fundit ngre DYSHIME të mëdha: Nuk e di se ku por… – AlpeGossip
Xheni HARRON Benardin?! FOTO e fundit ngre DYSHIME të mëdha: Nuk e di se ku por…

Xheni HARRON Benardin?! FOTO e fundit ngre DYSHIME të mëdha: Nuk e di se ku por…

Një nga lidhjet më të komentuara të Big Brother Albania 9 ka qenë padyshim ajo mes Xhenit dhe Benardit. Marrdhënia e çiftit përfundoi gjatë kohës ku ata të dy ishin në spektaklin e “Dance with me”, duke lënë gjithashtu dhe garën në mes.

Edhe pas ndarje së tyre ata kanë krijuar fansat të cilët gjithmonë duan që çifti të rikthehet sërish bashkë, por duket se kjo gjë nk do të ndodhi.

Ditën e sotme Xheni ka postuar një foto në Instagram ka lënë të kuptohet që më në fund ajo e ka hedhur pas krahëve historinë me Benardin. Ajo ka postuar një foto ku shkruan:

“Nuk e di ku, po bashkë,”-shoqëruar gjithashtu me një zemër. Ish-banorja e BB nuk ka dhënë më shumë detaje nëse është në një lidhje, apo në hapat e parë të fillimit të saj./AlpeNews.al/