“NUK U MËRZITE DUKE REKLAMUAR B*THËN?” Fansi e kritikon, por shihni reagimin EPIK të Kejvinës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK U MËRZITE DUKE REKLAMUAR B*THËN?” Fansi e kritikon, por shihni reagimin EPIK të Kejvinës (FOTO)

“NUK U MËRZITE DUKE REKLAMUAR B*THËN?” Fansi e kritikon, por shihni reagimin EPIK të Kejvinës (FOTO)

Nuk janë të pakta rastet kur fansat kritikojnë personazhet e famshëm të showbizzit.

Në këto raste e rëndësishme është të dish si t’ua kthesh “me lezet” .

Kështu i ka ndodhur dhe Kejvinës, velinës së “Xing me Ermalin”.

“Nuk u mërzite duke reklamu b*thën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”, i kishte shkruajtur një fans në komente.“Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”, i kthen Kejvina përgjigjen epike.

Fansi mori përgjigjen e merituar!