PAS DEBATIT ME ARMALDON/ Valbona Mema bën gati valixhet për t’u larguar nga BBV – AlpeGossip
PAS DEBATIT ME ARMALDON/ Valbona Mema bën gati valixhet për t’u larguar nga BBV

PAS DEBATIT ME ARMALDON/ Valbona Mema bën gati valixhet për t’u larguar nga BBV

Mbrëmjen e djeshme Valbona u përplas me Armaldon pasi ky i fundit e “dënoi” duke i hequr të drejtën e votës. Maestro tha se nuk ka asgjë personale me këngëtaren, por ashtu i erdhi në atë moment.

Çfarë ndodhi? Valbona Mema bën gati valixhet për t’u

Megjithatë Valbona e konsideroi si “xhelozi artistike” nga ana e tij. Në orët e para të mëngjesit ajo nuk është ndjerë mirë emocionalisht dhe ka kërkuar të dalë nga shtëpia. Pas debatit me Armaldon këngëtarja u merakos se si mund të kishte reaguar i biri dhe për këtë arsye bëri gati valixhet.

Çfarë ndodhi? Valbona Mema bën gati valixhet për t’u

Banorët i shkuan afër ta qetësonin dhe si përfundim Valbona u pajtua me Armaldon.