Ndjekësi i përmend të BRENDSHMET/ Anxhelina Hadërgjonaj ia kthen: Jam… (FOTO) – AlpeGossip
Ndjekësi i përmend të BRENDSHMET/ Anxhelina Hadërgjonaj ia kthen: Jam… (FOTO)

Ndjekësi i përmend të BRENDSHMET/ Anxhelina Hadërgjonaj ia kthen: Jam… (FOTO)

Emri i saj vazhdon përmendet në media dhe jo për ndonjë projekt të ri muzikor. Anxhelina vazhdon të mbajë kontakt me ndjekësit nëpërmjet rrjeteve sociale. Komentuesit jo pak herë komentojnë postimet e këngëtares siç ka bërë ky i fundit. Në imazhin e  publikuar nga Anxhelina, ai shkruan: “Nona brekve je”. Këngëtarja jo vetëm e ka postuar mesazhin, por edhe i ka kthyer përgjigje ku e pohon atë që djali i thotë.

jkhjk-4.jpg