MË NË FUND! Tuna rikthehet me MASHKULLIN që… (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND! Tuna rikthehet me MASHKULLIN që… (FOTO)

MË NË FUND! Tuna rikthehet me MASHKULLIN që… (FOTO)

Pas lindjes së djalit ajo u distancua nga muzika duke iu përkushtuar rritjes së tij. Ndërsa tani ka ardhur momenti që Tuna të rikthehet. Këngëtarja ka nisur punën për projektet e reja dhe mediat kosovare bëjnë të ditur se ka menduar të vijë solo dhe me bashkëpunime. Madje njërin nga duetet e ka zbuluar vetë përmes një fotoje të publikuar në Instastorie. Tuna shfaqet me Seven Saraqin duke lënë të kuptohet se ata po sjellin bashkëpunimin e radhës për këtë verë.

sss.png