DITËLINDJET E 29 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Oprah Winfrey tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 29 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Oprah Winfrey tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 29 JANARIT/ Njihuni me VIP-at që FESTOJNË sot. Nga Oprah Winfrey tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 29 janar 2019: Ky vit përfshin ngjarje me një fëmijë që do t’ju provokojë të jepni mendime serioze për vendimet ose ndryshimet. Këtë vit ju do të takoni shpirtin tuaj binjak, i cili  do të luajë një rol të rëndësishëm në jetën tuaj.

 

 

 

Do të jetë një vit i favorshëm për udhëtime në lidhje me turizmin, vizitat dhe aktivitetet e tjera. Gjatë vitit do të merrni një propozim ose dokument të natyrës financiare me rëndësi për ju.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Oprah Winfrey, 65 (Sipërmarrëse, aktore)

Adam Lambert, 37 (Këngëtar)

Katharine Ross, 79 (Aktore)

David Laid, 21 (Fitness Model)

Charlie Wilson, 66 (Këngëtar)

Isabel Lucas (Aktore, Modele)

/AlpeNews.al