NUK DO E SHOHIM NË “TOP MEDIA”/ Shtatë gjëra që nuk i dinit për Arjola Shehun (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO E SHOHIM NË “TOP MEDIA”/ Shtatë gjëra që nuk i dinit për Arjola Shehun (FOTO)

NUK DO E SHOHIM NË “TOP MEDIA”/ Shtatë gjëra që nuk i dinit për Arjola Shehun (FOTO)

Intervistën e të shtunës në “Pop Culture,” Arjola Shehu e pasoi me një tjetër intervistë, mes saj dhe ndjekësve në Instagram. Mes komplimentesh, moderatorja tha dhe do gjëra që ndoshta s’i kishte thënë më parë. Një listë të ngjashme shkruajtëm pak ditë më parë edhe për Liberta Spahiun.

1. Arjola ka studiuar Ekonomiks, edhe Bachelor, edhe Master Shkencor.

2. Si ajo, si prindërit e saj janë lindur në Tiranë, por me origjinë janë nga Gjirokastra.
3. Ushqimi i saj i preferuar është sushi.

4. I pëlqejnë më së shumti filmat romantikë dhe komikë dhe veçon “The Ugly Truth,” me Gerard Butler dhe Katherine Heigl.

5. Dimë që nuk do e shohim në Top Media

6. Dhe as në një emision kuzhine, të paktën tani për tani.

7. Dhe nëse ju mbeti peng pjesa e Top Media, Arjola s’do të fillojë punë në Top Channel këtë sezon. Që lë të hapur mundësinë se mund të fillojë në një sezon tjetër.

Postimet: