KYLIE JENNER MËSON VAJZËN TË FLASË/ Ja fjala e parë që thotë – AlpeGossip
KYLIE JENNER MËSON VAJZËN TË FLASË/ Ja fjala e parë që thotë

KYLIE JENNER MËSON VAJZËN TË FLASË/ Ja fjala e parë që thotë

Mongolja e kozmetikës, Kylie Jenner u bë nënë për herë të parë në fillim të këtij viti. Ajo solli në jetë Stormy-n me reperin Travis Scott.

Dhe miliarderja më e vogël në botë po fillon ti mësojë vogëlushes fjalët e para.

“Kylie Cosmetics”, është fjala e parë që Jenner është përpjekur ti mësoj Stormy-t.

Ajo po punon me të voglën e saj që ta ndihmojë në promovimin e linjës së make-up.

21-vjeçarja u përpoq që ti mësonte fjalët vajzës ndërsa Stormy po mbante në duar një paletë nga koleksioni.

Por në vend të  “Kylie Cosmetics”, ajo  tha ‘da da’ duke zbavitur nënën e saj.